Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje išskyrus Neringą užsakymams virš 50 EUR! Pristatymas 1-3 darbo dienos.

made in usa logo

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje išskyrus Neringą užsakymams virš 50 EUR! Pristatymas 1-3 darbo dienos.

Dažniausiai užduodami klausimai

Nuo 1962 m. Quick Shine produktų gamintojo misija išlieka ta pati: kurti lengvai naudojamas ir saugias grindų priežiūros priemonių formules. Kuriame produktus, kurie atlieka darbą už jus. Laikykitės šių paprastų rekomendacijų, kad išsaugotumėte savo grindų grožį. (Ir nepamirškite idealių įrankių, kuriuos sukūrėme naudojimui kartu su savo produktais!)

Dažniausiai užduodami klausimai

Raskite atsakymus į savo grindų priežiūros klausimus. Nematote savo klausimo? Susisiekite su mumis.

Grindų apdaila (danga) „Quick Shine® Multi-Surface Floor Finish” iš tikrųjų yra ne vaškas, o polimero formulė. Ji apsaugo grindis ir suteikia sodrų, gilų spindesį lakuotoms medinėms grindims, parketlentėms, parketui, laminatui, akmeniui, plytelėms, vinilui ir visoms kitoms kietų paviršių grindims turinčioms pirminę dangą. Skirtingai nuo grindų vaško, „Quick Shine® Multi-Surface Floor Finish” yra daug lengviau naudoti, prižiūrėti ir taisyti, ji niekada nepagelsta ir yra neslidi.

Nors grindų apdailos „Quick Shine® Multi-Surface Floor Finish” formulė turi tam tikrų valymo savybių, tai nėra vien tik valymo priemonė. Ji buvo sukurta kaip spindesio ir spalvos atnaujinimo priemonė mediniams, laminato, plytelių, vinilo ir akmens paviršiams tam, kad pagerintų jų išvaizdą.

Jei „Quick Shine® Multi-Surface Floor Finish” grindų atnaujinimo priemonė nebuvo tinkamai prižiūrima ar naudojama, ją galima pašalinti naudojant mūsų giluminį valiklį „Quick Shine® Deep Cleaner”. Šis valiklis nekenkia medinėms grindims ir kitų tipų kietiems paviršiams, pavyzdžiui, plytelėms, vinilui, akmeniui, marmurui ir laminatui. Tiesiog praskieskite giluminį valiklį karštu vandeniu taip, kaip nurodyta naudojimo instrukcijoje, ir užtepkite ant grindų paviršiaus. Palikite kelias minutes pastovėti, tada lengvai nušveiskite. Vienu metu šveiskite nedidelius grindų ruožus. Tada pašalinkite nuo grindų šiukšles ir susikaupusias nuosėdas nuplaudami švariu vandeniu.

Video instrukcija:

Nors amoniako ir acto tirpalais galima valyti kai kuriuos buitinius paviršius, naudojant juos ant kietų paviršių grindų, laikui bėgant grindys taps ne tokios blizgios. Jei planuojate naudoti grindų apdailos ir atnaujinimo priemonę „Quick Shine® Multi Surface Floor Finish”, nevalykite grindų aliejiniu muilu, pušų aliejumi, apelsinų aliejumi, amoniaku, actu ar bet kokiu kitu universaliu valikliu kurių sudėtyje yra šie komponentai. Šie valikliai gali palikti riebių likučių arba ploviklio dulksnos, kuri trukdo „Quick Shine® Multi-Surface Floor Finish” sukibimo procesui.

Norėdami lengvai išvalyti grindis, valykite jas „Quick Shine® Mop” šluostės padu, sudrėkintu vandentiekio vandeniu. Norėdami išvalyti sunkesnį purvą, naudokite šluostės padą su mūsų „Quick Shine® Multi-Surface Floor Cleaner” arba „Quick Shine® Deep Cleaner” valiklius.

Taip. Drėgna ar sausa, mūsų tankiai išausta smulkaus mikropluošto medžiaga labai efektyviai sulaiko nešvarumus ir palaidas šiukšles. Išbandykite abiem būdais ir pamatysite, kuris būdas jums labiau patinka. 

Nerekomenduojame purkšti / papilstyti iš buteliuko mūsų „Grindų apdailos ir atnaujinimo” priemones ant visų grindų prieš paskleidžiant šluoste, nes „Grindų apdailos ir atnaujinimo” priemonė pradeda formuoti apsauginį sluoksnį nuo pat užtepimo ant grindų. Geriausia dirbti nedideliais 1,5 x 1,5 m dydžio ruožais ir purkšti bei paskleisti lengvai sudrėkinta mikropluošto šluoste arba kempinine šluoste. Dirbdami link išėjimo iš patalpos, galėsite išeiti iš patalpos.

Mūsų „Quick Shine®” grindų dangos nereikėtų naudoti „Quick Shine®” purškiamosiose šluotose su bakeliu, nes šie preparatai užkemša purškimo mechanizmą. „Quick Shine®” purškiamąją šluotą galima naudoti tik su mūsų „Quick Shine®” įvairių grindų valikliais arba medinių grindų valikliais.

Rekomenduojame naudoti mūsų „Quick Shine®” kietmedžio grindų šluostę su daugkartinio naudojimo mikropluošto padu. Tiesiog užpurkškite / papilstykite iš buteliuko mūsų apdailos ir atnaujinimo priemonės ant grindų ir iš karto paskleiskite lengvai sudrėkintu mikropluošto padu.

grindų atnaujinimo priemonė, valiklis, grindų valiklis

Mūsų „Quick Shine®” mikropluošto pakaitinę šluostę galima skalbti skalbimo mašinoje šimtus kartų. Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, nenaudokite baliklių ir neskalbkite su rankšluosčiais. Rekomenduojame skalbti atskirai. Visada iš karto išskalaukite mikropluošto šluostę po to, kai užtepėte mūsų Grindų Apdailos ir atnaujinimo priemones.

 

Ne. Mikropluošto pakaitinę šluostę galite suminkštinti 45 minutes mirkydami  amoniako ir karšto vandens mišinyje. Priemonės Polimeras suskystės ir išsiskirs iš pluošto, todėl vėl turėsite švarią šluostę.

Jei turite mūsų giluminį grindų valiklį „Quick Shine© Deep Cleaner“, galite jį naudoti vietoj amoniako. Padarykite giluminio valiklio ir šilto vandens tirpalą ir užmerkite šluostę 45 minutėm.

 

Taip, ant visų mūsų grindų priežiūros produktų ieškokite „Safer Choice®” patvirtinimo ženklo! Mūsų gaminiuose nėra toksiškų cheminių medžiagų, kurios gali pakenkti mūsų vaikams, naminiams gyvūnėliams ar planetai!

 

Ne, niekada netestuojame su gyvūnais.

Taip, mūsų grindų apdailos ir atnaujinimo priemonės „Quick Shine® Finishes” dangos suderinamos su bet kokiu tvirtu ir sandariu  grindų paviršiumi. Mūsų „Hardwood Floor Luster” labiau tinka medienai, nes jos sudėtyje yra gryno karnaubo vaško, kuris padidina apdailos ilgaamžiškumą didelio eismo intensyvumo zonose.

Ne. „Quick Shine® Grindų Apdailos ir Atnaujinimo Priemonės” yra paruošti naudoti ir neturėtų būti skiedžiami. Tiesiog purkškite iš buteliuko ar pašlakstykite, paskirstykite su šluota ir leiskite išdžiūti. Skiesti galima tik kai kuriuos koncentruotus mūsų valiklius (visada vadovaukitės valiklio skiedimo instrukcijomis).

Specialias akcijas el. paštu siūlome tik savo svetainėje. Prisijunkite prie mūsų klubo ir gaukite nuostabių pasiūlymų + NEMOKAMAS pristatymas! Mes niekada neužgriozdiname jūsų pašto dėžutės. Šiuo metu nesiūlome atspausdintinų kuponų pirkiniams parduotuvėje.

Taip, rekomenduojame pašalinti kitus vaškus ar poliravimo priemones su mūsų giluminių valikliu „Quick Shine® Deep Cleaner & Wax Remover”. Pašalinus juos, jūsų grindys bus paruoštos naujam atnaujinimui su „Quick Shine®”!