Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje išskyrus Neringą užsakymams virš 50 EUR! Pristatymas 1-3 darbo dienos.

made in usa logo

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje išskyrus Neringą užsakymams virš 50 EUR! Pristatymas 1-3 darbo dienos.

Laminato ir prabangių vinilinių grindų atnaujinimas bei priežūra

grindų atnaujinimo priemonė, valiklis, grindų valiklis

Laminato ir vinilo (LVT) lentelių grindys yra praktiškos ir ekonomiškos bet kokio tipo namuose. Šios grindų dangos yra vienos iš mažiausiai priežiūros reikalaujančių grindų. Kadangi viršutinis laminato apsauginis sluoksnis yra vinilas, laminatą ir vinilą galima valyti ir atnaujinti panašiai kaip parketą ar medines grindis, naudojant mūsų gaminius, skirtus šiems grindų paviršiams. Štai kaip reikia tai atlikti:

grindų atnaujinimo priemonė, valiklis, grindų valiklis

01

Prasiurbkite, kad pašalintumėte dulkes ir šiukšles

Prieš valydami grindis visada išsiurbkite ir nuvalykite dulkes – šiukšlės gali subraižyti grindis, o dulkės pavirs purvu, kai sudrėkinsite jas grindų valikliu. Jei grindys stipriai užterštos, kai išsiurbsite, papildomai jas išvalykite sausa grindų šluoste. Tokiu būdu jūs surinksite viską kas liko. Rekomenduojame naudoti mūsų firminę šluotą Quick Shine® Hardwood su labai efektyvia šluoste iš mikropluošto audinio.

02

Prašluostykite su drėgna šluota

Komfortiškam darbui rekomenduojame naudoti purškiamąsias MOP tipo šluotas pvz: Quick Shine® Multi-Surface Spray Mop (arba išpurkškite paruoštą naudojimui valiklį iš buteliuko „S“ formos raštu ir šluostykite). Naudokite mūsų firminį „Įvairių grindų paviršių valiklį Quick Shine® Multi-Surface Floor Cleaner” (mėlyna etiketė). Kad išvengtumėte dryžių nepamirškite reguliariai išplauti šluostę švariu šiltu vandeniu ir nusausinti.

Pasirūpinkite, kad prieš naudojant apsauginę grindų atnaujinimo priemonę „Quick Shine® Multi-Surface Floor Finish” (žalia etiketė) grindys būtu sausos.

grindų atnaujinimo priemonė, valiklis, grindų valiklis

03

Paskleiskite apsauginę grindų atnaujinimo priemonę

Kai vinilas ar laminatas pradeda atrodyti nuobodžiai arba prarado savo pirminę išvaizdą, atnaujinkite jo grožį naudodami Quick Shine® Multi-Surface Floor Finish. Šio vandens pagrindu pagaminto polimero sudėtyje yra sukibimą garantuojančių komponentu, tai reiškia, kad jis stipriai prilimpa prie paviršių, tokių kaip vinilas ir laminatas. Jį užtepus suformuojamas labai lygus, greitai džiūstantis apsauginis sluoksnis, panaikinami smulkūs įbrėžimai. Šitaip grindys yra apsaugomos, joms suteikiamas sodrus ir prabangus spindesys. Visada prieš naudojant šią priemonę gerai nuvalykite grindis!

Nevalykite grindų aliejiniu muilu, pušų aliejumi, apelsinų aliejumi, amoniaku, actu ar bet kokiu kitu universaliu valikliu, kurių sudėtyje yra šie komponentai. Šie valikliai gali palikti riebius likučius arba ploviklio miglą, o taip pat trukdys „Quick Shine® Multi-Surface Floor Finish“ priemonei tinkamai sukibti su paviršiumi.

04

Apsaugokite grindis nuo pažeidimų

Prie įėjimų naudokite kiliminius takus arba grindų kilimėlius. Jie surinks abrazyvines medžiagas, kurios gali pagreitinti grindų nusidėvėjimą. Veltinio apsaugos ant kėdžių ir baldų kojų gali apsaugoti grindis nuo įbrėžimų. Namuose vietoj batų dėvėkite kojines, o augintinių nagus pakirpkite. Reguliariai valykite grindis nuo dulkių, naminių gyvūnėlių plaukų, nešvarumų ir šiukšlių sausai šluostydami arba drėgna šluoste su vandeniu iš čiaupo. (Tam puikiai tinka šluota Quick Shine® Hardwood su daugkartinio naudojimo mikropluošto šluoste „Quick Shine® Hardwood Floor Mop REFFILL PAD“!)

grindų atnaujinimo priemonė, valiklis, grindų valiklis