Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje išskyrus Neringą užsakymams virš 50 EUR! Pristatymas 1-3 darbo dienos.

made in usa logo

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje išskyrus Neringą užsakymams virš 50 EUR! Pristatymas 1-3 darbo dienos.

Plytelių ir Akmens Grindų Atnaujinimas bei Priežiūra

grindų atnaujinimo priemonė, valiklis, grindų valiklis

Akmens, marmuro, granito ir plytelių grindys dažnai naudojamos drėgno klimato sąlygomis, nes yra atsparios vandens pažeidimui. Gali atrodyti, kad jos amžinos ir nesunaikinamos, bet ar žinojote, kad stiprios valymo cheminės medžiagos gali pažeisti plytelių užpildo sluoksnį? Quick Shine grindų atnaujinimo priemonė sudarys apsauginį sluoksnį plytelėms ir užpildui. Saugos plytelių užpildą nuo purvo įsigėrimo ir vandens. Atnaujintos grindys lengviau valysis ir atrodys prabangiai. Suteikite akmens ir plytelių grindims gilų ir sodrų spindesį. Kad išlaikytumėte ir pagerintumėte paviršiaus bei užpildo ilgaamžiškumą naudokite Quick Shine® Safer Choice ženklu pažymėtus produktus.

Kaip teisingai atnaujinti ir apsaugoti grindis:

grindų atnaujinimo priemonė, valiklis, grindų valiklis

01

Išvalykite susikaupusį purva nuo plytelių užpildo ir nusiurbkite visas dulkes bei šiukšles.

Prieš valydami grindis visada išsiurbkite ir nuvalykite dulkes nes jos pavirs purvu, kai sudrėkinsite grindų valikliu. Su sausa šluota jūs surinksite viską kas liko po siurblio. Rekomenduojame naudoti mūsų firminę šluotą Quick Shine® Hardwood su labai efektyvia šluoste iš mikropluošto audinio.

Jei plytelių tarpai yra stipriai užteršti panaudokite Quick Shine giluminį valiklį ir sintetinį šepetėlį. Po to prašluostykite grindis švariu vandeniu ir nusausinkite. Jei grindų paruošimui naudosite Quick Shine giluminį valiklį, galite praleisti mūsų sekančią (02) rekomendaciją.

02

Prašluostykite grindis drėgna šluota

Komfortiškam darbui rekomenduojame naudoti purškiamąsias MOP tipo šluotas su kokybiška šluoste iš mikrofibros pvz: Quick Shine® Multi-Surface Spray Mop (jei tokios neturite, tiesiog išpurkškite paruoštą naudojimui valiklį iš buteliuko „S“ formos raštu ir šluostykite šluoste).

Naudokite mūsų firminį „Įvairių grindų paviršių valiklį Quick Shine® Multi-Surface Floor Cleaner” (mėlyna etiketė). Kad išvengtumėte dryžių nepamirškite reguliariai išplauti šluostę švariu šiltu vandeniu ir nusausinti. Šį grindų valiklį rekomenduojame naudoti reguliariam kasdieniniam valymui nes jo sudėtyje nėra aliejaus, vaško ir kenksmingų žmogui bei aplinkai preidų. Jis nepaliks dryžių ir riebių plėmų. Grindys bus švarios ir neslidžios.

Pasirūpinkite, kad prieš naudojant apsauginę grindų atnaujinimo ir priežiūros priemonę „Quick Shine® Multi-Surface Floor Finish” (žalia etiketė) grindys būtu sausos.

grindų atnaujinimo priemonė, valiklis, grindų valiklis
grindų atnaujinimo priemonė, valiklis, grindų valiklis
grindų atnaujinimo priemonė, valiklis, grindų valiklis

03

Paskleiskite apsauginę grindų atnaujinimo ir priežiūros priemonę

Quick Shine® Multi-Surface Floor Finish vandens pagrindu pagaminto polimero sudėtyje yra sukibimą garantuojančių komponentu, tai reiškia, kad jis stipriai prilimpa prie paviršių, tokių kaip marmuras, keraminės plytelės, porcelianinės plytelės, teraco ir kt.

Jį užtepus suformuojamas atsparus vandeniui, labai lygus, greitai džiūstantis apsauginis sluoksnis, panaikinami smulkūs įbrėžimai. Šitaip grindys yra apsaugomos, joms suteikiamas sodrus ir prabangus spindesys.

Priemonės tepimui naudokite MOP tipo šluotą panašią į tą, kuri parodyta nuotraukoje. Rekomenduojame naudoti mūsų firminę šluotą Quick Shine® Hardwood su labai efektyvia šluoste iš mikropluošto audinio.

Pirmą kartą daudojant užtepkite 2-3 kartus. Leiskite kiekvienam sluoksniui išdžiūti mažiausiai 40 min. Rekomenduojame keletą kartų per metus prašluostyti grindis su šia priemone, kad atnaujinti.

Visada gerai nuvalykite grindis prieš naudojant šią priemonę!

Nevalykite grindų aliejiniu muilu, pušų aliejumi, apelsinų aliejumi, amoniaku, actu ar bet kokiu kitu universaliu valikliu, kurių sudėtyje yra šie komponentai. Šie valikliai gali palikti riebius likučius arba ploviklio miglą.

04

Apsaugokite grindis nuo pažeidimų

Prie įėjimų naudokite kiliminius takus arba grindų kilimėlius. Jie surinks abrazyvines medžiagas, kurios gali pagreitinti grindų nusidėvėjimą. Veltinio apsaugos ant kėdžių ir baldų kojų gali apsaugoti grindis nuo įbrėžimų. Namuose vietoj batų dėvėkite kojines, o augintinių nagus pakirpkite. Reguliariai valykite grindis nuo dulkių, naminių gyvūnėlių plaukų, nešvarumų ir šiukšlių sausai šluostydami arba drėgna šluoste su vandeniu iš čiaupo. (Tam puikiai tinka šluota Quick Shine® Hardwood su daugkartinio naudojimo mikropluošto šluoste „Quick Shine® Hardwood Floor Mop REFFILL PAD“!)

grindų atnaujinimo priemonė, valiklis, grindų valiklis